تولیدات جدید گروه نورالهدی به مناسبت ماه مبارک رمضان + صوت

غافرالخطایا و دل‌شکسته، عناوین دو اثر جدید گروه همخوانی نورالهدی است که به مناسبت ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر تولید شده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، اعضای گروه تواشیح «نورالهدی» شب گذشته میهمان برنامه زنده «ماه‌نشان» شبکه قرآن و معارف سیما بودند و از دو اثر تولیدی جدید آنها در این برنامه رونمایی شد.

این آثار را در ادامه بشنوید:

انتهای پیام/

R1397/P1397/S4,37/CT1 پیوست غافرالخطایا
رونمایی از پوستر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر+عکس نامگذاری روستایی در هند به نام ترامپ به دلیل کمبود توالت واحدهای معدنی دامغان برای اشتغالزایی نیازمند ارایه تسهیلات رونق تولید است میزان زکات فطریه امسال ماه مبارک رمضان 60 هزار ریال تعیین شده است دادستان کل کشور: دادستان تهران به موضوع توهین به رییس‌جمهور ورود کرده است روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌ است/ ‏تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند اطلاعیه سپاه حفاظت هواپیمایی درباره رزمایش دفاعی امنیتی در فرودگاه مهرآباد ظهور گروره تروریستی جدید در پاکستان پشت پرده انفجار انتحاری در مکه؛ پای محمد بن سلمان در میان است! اعتراض مردم کره جنوبی به استقرار سامانه موشکی آمریکا بازدید معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی شماره سه سنندج امسال در 80 درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، حق انتفاع افزایش نمی یابد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا