خطر بزرگ برای گلر استقلال/ احتمال بالای نیمکت نشینی رحمتی در لیگ هفدهم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهدی رحمتی در لیگ شانزدهم برای اولین بار نیمکت نشینی در استقلال را در چند دیدار پیاپی تجربه کرده بود اما در ادامه وضعیت برای او تغییر کرد.

پیش از دیدار مقابل سپاهان در نیم فصل اول لیگ شانزدهم و با بالا گرفتن اختلافات رحمتی و منصوریان این دروازه بان نیمکت نشین شد و حسین حسینی جای او را در ترکیب اصلی آبی پوشان گرفت.

حسینی در چند دیدار گلر اصلی استقلال بود و عملکرد خوبی به جای گذاشت اما تغییر رفتار رحمتی و صلح او با منصوریان باعث شد کاپیتان دوباره به ترکیب اصلی بازگردد.

با این حال رحمتی در طول این فصل در چند دیدار نشان داد از دوران اوج خود فاصله گرفته است. او نیز به مانند هر دروازه بان دیگری با بالا رفتن سن و سالش کند شده و واکنش هایش متفاوت با دوران گذشته است.

اوج انتقادها از رحمتی پس از دیدار مقابل العین شکل گرفت. رحمتی 6 گل مقابل حریف اماراتی دریافت کرد در شرایطی که می توانست با واکنش های سریع تر مانع از گل شدن برخی موقعیت های العین شود.

پس از دیدار مقابل العین این نکته مطرح شد که اگر به جای رحمتی گلر جوان تری درون دروازه استقلال حضور داشت شاید استقلال 6 گل مقابل العین دریافت نمی کرد.

اما بر خلاف سال های اخیر برای فصل جدید جایگاه رحمتی در استقلال تضمین شده نخواهد بود. او وارد 35 سالگی شده و اشتباهات و عملکرد ضعیف او می تواند زمینه ساز نیمک نشینی اش در استقلال شود. به خصوص که استقلال روی نیمکت دروازه بان خوبی مانند حسین حسینی دارد که هم جوان است و هم مسئولیت پذیر، خوش اخلاق و با تمرکز بالا. عواملی که در موفقیت یک گلر تاثیرگذار هستند.

رحمتی باید خود را آماده حضور در دورانی جدید در استقلال کند. دورانی که شاید درنهایت به نیمکت نشینی او ختم شود.

450

لحظه انجام عملیات تروریستی در اهواز مجلس در زمینه نرخ ارزش افزوده طلا تصمیم‌گیری خواهد کرد افشای خنثی‌سازی یک اقدام خرابکارانه در مشهد کویت یکشنبه را عیدفطر اعلام کرد واردات داروی اسرائیلی کذب است انهدام باند جعل اسکناس‌ در خراسان رضوی ماجرای‌پیامکی که‌به شهادت‌محمد کیهانی ختم‌شد جان باختن تعدادی از شهروندان سوری در اثر حملات هوایی رژیم صهیونیستی سرنگونی پهباد داعش در مرز عراق توسط الحشد الشعبی نگرانی مقامات اطلاعاتی آمریکا درباره سفر دیپلماتهای روس به این کشور آتش سوزی در ­یک برج مسکونی در شرق لندن سلفی «مسعود روشن پژوه» و «حامد همایون»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا