واکنش روسیه به حمله آمریکا به جنگنده‌سوری

ریابکوف در واکنش به انهدام یک جنگنده سوری توسط ائتلاف به اصطلاح مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا گفت: مسکو ساقط کردن جنگنده سوری توسط آمریکا را تهاجمی و کمک به تروریست‌ ها می داند.

خبرگزاری مهر: خبرگزاری رویترز به نقل از تاس در خبری اعلام کرد که معاون وزیر خارجه روسیه به هدف قرارگرفتن یک فروند جنگنده سوریه توسط ائتلاف به اصطلاح مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا واکنش نشان داده است.

معاون وزیر خارجه روسیه در این باره به خبرنگاران گفت: مسکو ساقط کردن جنگنده سوری توسط آمریکا را تهاجمی و کمک به تروریست‌ ها می داند.

سرگئی ریابکوف ادامه داد: این حمله را می‌ توان یکی دیگر از اقدامات آمریکا در سرپیچی از قوانین بین‌ المللی به حساب آورد.

وی در ادامه افزود: این اقدام کمک‌ به تروریست‌ هایی بود که آمریکا تظاهر می‌ کند مشغول مبارزه با آنها است.

لازم به ذکر است، ارتش سوریه دیروز اعلام کرد که آمریکا جنگنده سوری که در حال انجام عملیات علیه تروریست های داعش بود را سرنگون کرده است؛ رویدادی که ساعاتی بعد توسط آمریکا مورد تأئید قرار گرفت.

کلیدواژه:

جنگنده سوری

افشای خنثی‌سازی یک اقدام خرابکارانه در مشهد کویت یکشنبه را عیدفطر اعلام کرد واردات داروی اسرائیلی کذب است انهدام باند جعل اسکناس‌ در خراسان رضوی ماجرای‌پیامکی که‌به شهادت‌محمد کیهانی ختم‌شد جان باختن تعدادی از شهروندان سوری در اثر حملات هوایی رژیم صهیونیستی سرنگونی پهباد داعش در مرز عراق توسط الحشد الشعبی نگرانی مقامات اطلاعاتی آمریکا درباره سفر دیپلماتهای روس به این کشور آتش سوزی در ­یک برج مسکونی در شرق لندن سلفی «مسعود روشن پژوه» و «حامد همایون» فاش شدن استراتژی جدید مقاومت توسط نصرالله و وحشت اسرائیلیها/ ایجاد توازن بازدارندگی امسال چهار هزار و 200 کیلومترمربع اکتشاف معادن در کردستان انجام شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا