مسئولیت سنگینی برای برهم زدن بازی شوم صهیونیسم در منطقه داریم

مازندمجلس: سفیر ایران در آنکارا در دیدار با روسای اندیشکده‌های ترکیه اهمیت توسعه روابط، مشارکت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی میان اندیشکده ها، مراکز فکر و دانشگاه‌های ایران و ترکیه را در جهت هم افزایی، گسترش مناسبات و روابط علمی فرهنگی میان دو کشور ضروری دانست.

به گزارش ایلنا، محمدابراهیم طاهریان فرد در جمع روسای اندیشکده های ایرام، اورسام، آویم، آنکاسام و علمای الهیات ترکیه گفت: مطالعه و تحقیق پیرامون راه های گسترش، توسعه مناسبات و همکاری‌های دوجانبه برای حل و فصل مسائل و ارائه راه حل برای غلبه بر مشکلات منطقه ای از سوی اندیشکده ها بسیار مهم و ضروری است و در این مراکز نقش متفکران برای طراحی روشهای خردگرایانه در حوزه کاهش تنشها و توسعه فضای سازنده بسیار حائز اهمیت است.

او با اشاره به بحران‌های متنوع منطقه و بازی‌های پیچیده صهیونیستها و همپیمانان آنها برای تولید بحران و جنگ افروزی اظهار داشت: خواست صهیونیستها این است که موضوع فلسطین و مظلومیت این ملت در نتیجه فتنه‌های متنوع در منطقه به حاشیه رانده شده و به فراموشی سپرده شود. بر این اساس ما مسئولیت سنگینی جهت برهم زدن بازی شوم جبهه صهیونیسم، در منطقه داریم.

سفیر ایران در ترکیه با ابراز آمادگی کامل ایران برای توسعه تماس‌های فکری،    تحقیقانی و مطالعاتی با موسسات فکری ترکیه تصریح کرد: مراکز علمی، دینی و دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران آماده اند با موسسات و مراکز علمی فرهنگی ترکیه در کلیه زمینه‌های مورد علاقه دو جانبه و منطقهای مشارکت و همکاری کنند.

برنده امروز و بازنده فردا از نگاه شهید بهشتی سپاه را چه نسبتی با نام‌جویی جلسه 8 ساعته علی کریمی با مسئولان باشگاه نفت تهران جوانان والیبالیست ایران انتقام سختی از چین گرفتند برانکو: طارمی اجازه گرفته با تیم‌های دیگر مذاکره کند! اعدام رییس‌جمهوری سابق کره‌جنوبی 2 منطقه دیگر موصل آزاد شد/ موصل در آستانه آزادی کامل تشکیل پایگاه‌های اوقات فراغت و جذب هنرجو در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هنگام ساخت منزل به استحكام و ايمني توجه كنيد شروط جدید رفع ممنوع‌الخروجی مالیاتی ابلاغ شد یک مسوول: تامین زیر ساخت های انتقال انرژی برق به روستاها اولویت دولت است پرسپولیس برای دیدار با استقلال از اوکراین به آلمان می‌رود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا