واکنش حماس به کاهش برق ارسالی به نوار غزه

صراط: حماس، رژیم صهیونیستی را مسئول کامل تبعات کاهش برق نوار غزه اعلام کرد.

به گزارش فارس، «سامی ابوزهری» سخنگوی حماس اعلام کرد رژیم صهیونیستی مسئولیت کامل کاهش برق ارسالی به نوار غزه را بر عهده دارد چون مالیات گذرگاه‌ها را اسرائیل میگیرد و همین مالیات‌ها برای تأمین نیاز غزه به برق و غیره رو کفایت می‌کند.

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی حدود 10 روز پیش با کاهش برق نوار غزه موافقت کرد و این تصمیم از امروز توسط شرکت برق این رژیم اجرایی شد.

برق نوار غزه در سواحل دریای مدیترانه توسط رژیم صهیونیستی تامین می‌شود، بر اساس تصمیم جدید کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی، صادرات این برق به میزان 40 درصد کاهش می‌یابد.

کلیدواژه:

رژیم صهیونیستی | نوار غزه | کاهش برق

شائبه سیاسی‌کاری وزارت‌ٰعلوم در قبال‌دانشگاه آزاد زارعی: روزهای پایانی عمر داعش است موافقت «السیسی» با واگذاری جزایر تیران و صنافیر به عربستان روسیه پهپاد جاسوسی آمریکا را در سوریه زد آدیداس امباپه را راهی اولدترافورد می کند؟ بشارت فرشته‌ای به روزه‌داران در آخرین روز ماه رمضان/ حدیث امیرالمؤمنین(ع) هندی ها جوان مسلمان را به اتهام داشتن گوشت گاو کشتند دام مرد 3 زنه قیمت پیشنهادی فنرباغچه به بیرانوند چقدر بود؟ چاووش‌اوغلو با همتایان قطری و سعودی خود به گفتگو پرداخت انفجار درسوريه 32 کشته و زخمي به جا گذاشت دلیل لغو دیدار تدارکاتی ایران و سوریه مشخص شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا