توقف همکاری روسیه و آمریکا در سوریه؛ مسکو تهدید به ساقط کردن هواپیماها در سوریه کرد

خبرگزاری میزان- وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که توافق همکاری این کشور با آمریکا برای جلوگیری از حادثه هوایی در آسمان سوریه متوقف شده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، وزارت دفاع رروسیه روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد همکاری این کشور با آمریکا مبنی بر جلوگیری از حادثه هوایی در آسمان سوریه را متوقف می‌کند.
بر اساس این بیانیه روسیه از روز ۱۹ ژوئن تمامی توافقات انجام گرفته با آمریکا در چارچوب یادداشت تفاهم جلوگیری از وقوع حوادث و تامین امنیت پرواز در عملیات سوریه را قطع کرده و خواستار انجام تحقیقات کامل از سوی فرماندهی امریکا با ارایه نتایج این تحقیقات به روسیه و همچنین اتخاذ تدابیر درست است.
وزارت خارجه روسیه در بخش دیگری از بیانیه خود تأکید می‌کند که از این پس سامانه دفاع موشکی روسیه هر هواپیمایی را در منطقه عملیاتی نیروی هوایی روسیه در آسمان سوریه را ساقط می‌کند.
انتهای پیام/
بازدید معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی شماره سه سنندج امسال در 80 درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، حق انتفاع افزایش نمی یابد مهدیشهر آماده پذیرای گردشگران تابستانی است مسوولان امر برای صادرات پسته دامغان تدابیری بیندیشند کمبود آب در شهرکها و نواحی صنعتی سمنان به مرز بحران رسید مسوولان امرتلاش بیشتر کنند قاری عراقی حائز رتبه نخست مسابقات قرآنی الکوثر شد شکست لابی اسرائیلی- عربستانی بر علیه ایران چرچتسوف: از هر ۳ بازی روسیه راضی هستم/ این جام امتحانی برای میزبانی سال آینده بود میزان زکات فطریه امسال ماه مبارک رمضان 60 هزار ریال تعیین شده است زنیت برای جذب مانولاس و پاردس 70 میلیون یورو می‌پردازد ۵ گیاه دارویی برای بیمه شدن دستگاه گوارش تسلط نیروهای عراقی بر دو سوم از مساحت شهرک موصل قدیم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا