اعزام بیش از 2300 حاجی از فرودگاه یزد

تین نیوز |

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد گفت: برای ایام حج تمتع امسال 2 هزار و 385 مسافر در قالب 16 کاروان راهی بیت‌اله الحرام می‌شوند، این فرودگاه برای اعزام و پذیرش مسافران سرزمین وحی آمادگی کامل را داراست.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، عباس محمدیبا اعلام این خبر، توضیح داد: براساس آمار اولیه ارایه شده برای انجام مناسک حج امسال، 2 هزار و 385 زائر راهی خانه خدا می‌شوند. نخستین پرواز این سفر معنوی از 27 مردادماه امسال آغاز شده و تا 30 مردادماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: زمان بازگشت حجاج از کشور عربستان 25 تا 29 شهریور ماه 96 خواهد بود. این مسافران از طریق ترمینال پرواز خارجی فرودگاه یزد اعزام و پذیرش می‌شوند. این فرودگاه آمادگی کامل برای میزبانی حجاج را دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد گفت: احتمالا این پروازها را شرکت هواپیمایی ایران‌ایر برقرار خواهند کرد. ترجیح و اولویت فرودگاه یزد برای ارایه خدمات مناسبتر هواپیمای ایرباس 300 با ظرفیت 250 صندلی است اما احتمال تغییر نوع هواپیما و برقراری پرواز با بوئینگ 747 و ظرفیت 400 مسافر وجود دارد.

قیمت پیشنهادی فنرباغچه به بیرانوند چقدر بود؟ چاووش‌اوغلو با همتایان قطری و سعودی خود به گفتگو پرداخت انفجار درسوريه 32 کشته و زخمي به جا گذاشت دلیل لغو دیدار تدارکاتی ایران و سوریه مشخص شد پوتین به شبه جزیره کریمه رفت هوندا از نقص فنی کیسه‌های هوا آگاه بود! سه راهکار برای حل مشکلات بانکی امسال چهار هزار و 200 کیلومترمربع اکتشاف معادن در کردستان انجام شده است سروش رفیعی ۷ آبی را بر تن کرد مدافع تیم جوانان با پرسپولیس قرارداد بست لحظه انجام عملیات تروریستی در اهواز اهتمام ويژه رسانه ملي به سرعت و صحت خبر

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا