تقويت همکاري هاي بانک ملت و دانشگاه آزاد اسلامي واحد قزوين

خبرگزاري آريا- مديرعامل بانک ملت و هيات همراه در نشستي مشترک با معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي و دبير مسابقات بين المللي ربو کاپ آزاد ايران، راه هاي توسعه و ارتقاي مراودات دوسويه را بررسي کردند.
به گزارش خبرگزاري آريا، دکتر هادي اخلاقي فيض آثار در اين نشست با ابراز خرسندي از پيشرفت هاي علمي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد قزوين،خودکفايي،کسب دانش وفناوري هاي نوين همچنين حمايت از نخبگان وايجاد اشتغال براي جوانان را يکي ازمهم ترين اهداف و سياست هاي بانک ملت اعلام کرد.
مديرعامل بانک ملت با اعلام حمايت همه جانبه اين بانک از مراکز علمي و فناوري کشور به خصوص دانشگاه آزاد قزوين تاکيد کرد: وقتي انسان در مجموعه اي حاضر مي شود که مشغول توليد دانش هستند و نوآوري در همه جا موج مي زند، حس بسيار خوبي پيدا مي کند.
وي افزود: مشاهده زحمات پژوهشگران و آشنايي با دستاوردهاي کار آنان باعث مي شودکه نظام بانکي کشور نيز خودش را مقيد بداند تا با اين حرکات بسيار ارزشمند همراهي کند.
دکتر اخلاقي تصريح کرد: اميدواريم ما هم بتوانيم در اين حرکت با عزيزاني که تمام هم و غم و انرژي خود را صرف سربلندي و سرآمدي کشور در دانش و پژوهش کرده اند، همراه و همگام باشيم.
مديرعامل بانک ملت در خصوص همکاري بانک ها و دانشگاه ها هم گفت: صرفنظر از اين که بانک ها از چه موقعيتي برخوردار هستند، بايد ظرفيتي از نظام مالي و بانکي کشور صرف تبديل شدن دانش به محصولات و خدمات شود و دانشگاه ها بتوانند به نوعي عوايد آن را به چشم ببيند تا انگيزه و موتور محرکي براي تشويق و جذب نيروهاي با دانش، باانگيزه و کارآفرين در اين حوزه شود.
وي با بيان اين نکته که بانک ملت هم در اين مسير همراه خواهد بود، اعلام کرد: طرح هاي جديدي وجود دارد که اميدواريم بتوانيم سهم خود را براي تحقق انتظارات از اين طرح ها ايفا کنيم.
دکتر موسي خاني، معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي هم در اين نشست با ابراز رضايت ازحمايت هاي بانک ملت ازمسابقات بين المللي ربوکاپ ، از مشارکت اين بانک در ساخت پارک علم و فناوري، خوابگاه هاي دانشجويي، پرداخت تسهيلات به نخبگان علمي و حمايت از پژوهش هاي ملي قدرداني کرد.
وي تعاملات دوسويه را گامي موثر در جهت اعتلا و پيشرفت بنيه علمي و فناوري کشور دانست و خواستار حمايت از مخترعان دانشگاهي در جهت کاربردي کردن و توليد انبوه محصولات همچون خودروي هيبريدي ساخت ملي شد.
مديرعامل بانک ملت در بازديد از بخش هاي مختلف و مراکز تحقيقاتي دانشگاه آزاد اسلامي واحد قزوين، با آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي دانشجويان و نخبگان اين دانشگاه آشنا شدند.
مديران ارشد بانک ملت همچنين با حضور بر مزار دو شهيد گمنام دانشگاه آزاد اسلامي قزوين و قرائت فاتحه، ياد و خاطره اين عزيزان را گرامي داشتند.

کلیدواژه:

دانشگاه آزاد اسلامی | مدیرعامل بانک ملت

اعراب خواهان آشتی با قطر نیستند بازاریابی به سبک ضرابخانه سلطنتی صفحه اول روزنامه ورزشی استقلال جوان چاپ 4 تیر (تصاویر) روزنامه های شنبه سوم تیر چین تفنگ لیزری ضد پهپاد ساخت شائبه سیاسی‌کاری وزارت‌ٰعلوم در قبال‌دانشگاه آزاد زارعی: روزهای پایانی عمر داعش است موافقت «السیسی» با واگذاری جزایر تیران و صنافیر به عربستان روسیه پهپاد جاسوسی آمریکا را در سوریه زد آدیداس امباپه را راهی اولدترافورد می کند؟ بشارت فرشته‌ای به روزه‌داران در آخرین روز ماه رمضان/ حدیث امیرالمؤمنین(ع) هندی ها جوان مسلمان را به اتهام داشتن گوشت گاو کشتند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا