ضرورت مقابله با انتشار شايعات درباره بانک‌ها

خبرگزاري آريا-معاون اقتصادي بانک مرکزي گفت: شرايط حساسي براي نظام بانکي ايجاد شده است که بايد با اطلاع‌رساني مناسب از اين شرايط خارج شويم.
به گزارش خبرگزاري آريا، پيمان قرباني در مراسم رونمايي از تارنماي جديد شبکه خبري اقتصاد و بانک ايران(ايبِنا) افزود: نظام بانکي اين روزها در شرايط حساسي قرار دارد که بايد با اطلاع‌رساني مناسب مانع انتشار شايعات درباره بانک‌ها شد و از اين شرايط حساس گذر کرد.
وي با اشاره به رشد 12.5 درصدي اقتصاد ايران در سال 95 افزود: گزارش رشد اقتصادي سال گذشته حاکي از آن بود که علاوه بر رشد اقتصادي مناسب در بخش نفت، در بخش غيرنفتي نيز شاهد رشد فزاينده 3.3 درصد بوديم که اميدواريم اين روند در سال جاري نيز ادامه داشته باشد.
معاون اقتصادي بانک مرکزي خاطرنشان کرد: تحرکات در حوزه صنعت، خدمات و گردشگري بسيار خوب بوده و تحرکات خوبي نيز در حوزه معدن آغاز شده است که اميدواريم امسال شاهد رشد بهتر اقتصادي و اشتغال بيشتر هموطنان باشيم.
بنابراين گزارش ؛ تارنماي جديد و نسخه انگليسي شبکه خبري اقتصاد و بانک ايران (ايبِنا) يکشنبه شب با حضور جمعي از مديران ارشد نظام بانکي و نمايندگان رسانه ها رونمايي شد.
شبکه خبري اقتصاد و بانک ايران (ايبِنا) با هدف ايجاد پايگاهي تحليلي- خبري در بازار هاي پول و سرمايه کشور 16 مرداد ماه 1395 به جمع رسانه هاي کشور پيوسه است.
ايجاد پايگاهي تحليلي و خبري در شبکه بانکي کشور و افزايش اتحاد و انسجام بين حوزه هاي اطلاع رساني شبکه بانکي و اقتصادي از جمله اهداف اين رسانه است.
اِيبنا تلاش دارد با توليد فرآورده هاي تحليلي علمي و خبري به نيازهاي جامعه و رسانه اي پاسخ دهد.
اين شبکه خبري طي ماه هاي گذشته در حوزه هاي اقتصاد کلان، بازار پول، اخبار بانک ها، بورس و بيمه، بانکداري الکترونيک و بانکداري بين الملل به توليد خبر، مصاحبه و گزارش پرداخته است.
اين شبکه خبري از روز جاري نسخه انگليسي را با هدف ارتقا سطح اطلاع رساني به مخاطبان انگليسي زبان راه اندازي کرد.

کلیدواژه:

اطلاع رسانی | شبکه خبری

دادستان کل کشور: دادستان تهران به موضوع توهین به رییس‌جمهور ورود کرده است روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌ است/ ‏تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند اطلاعیه سپاه حفاظت هواپیمایی درباره رزمایش دفاعی امنیتی در فرودگاه مهرآباد ظهور گروره تروریستی جدید در پاکستان پشت پرده انفجار انتحاری در مکه؛ پای محمد بن سلمان در میان است! اعتراض مردم کره جنوبی به استقرار سامانه موشکی آمریکا بازدید معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی شماره سه سنندج امسال در 80 درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، حق انتفاع افزایش نمی یابد مهدیشهر آماده پذیرای گردشگران تابستانی است مسوولان امر برای صادرات پسته دامغان تدابیری بیندیشند کمبود آب در شهرکها و نواحی صنعتی سمنان به مرز بحران رسید مسوولان امرتلاش بیشتر کنند قاری عراقی حائز رتبه نخست مسابقات قرآنی الکوثر شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا