پوشش بيمه‌اي چهار داروي جديد براي بيماران رماتيسمي

خبرگزاري آريا-معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: براساس مصوبه ديشب هيئت وزيران 4 داروي جديد بيولوژيکي و گران قيمت ويژه بيماران رماتيسمي تحت پوشش بيمه‌اي قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاري آريا،محمد آقاجاني در نشست خبري افزود: هيئت وزيران 8 مصوبه در حوزه سلامت تصويب کردند که يکي از آن‌ها مربوط به تصويب پوشش بيمه‌اي 4 داروي جديد و بيولوژيکي براي بيماران رماتيسمي است که در جهت کاهش پرداخت اين بيماران صورت گرفته است.
وي گفت: همچنين تکليف 53 قلم دارو از نظر پوشش بيمه‌اي مشخص شد که از اين پس همه بيمه‌هاي پايه اين 53 قلم دارو را پوشش مي‌دهند.
معاون درمان وزارت بهداشت با بيان اينکه از ديگر مصوبات ديشب هيئت وزيران تکليفي است که دولت بر عهده بيمه سلامت گذاشته تا افرادي که تحت پوشش کميته امداد يا بهزيستي نيستند با معرفي اين 2 نهاد از پوشش بيمه سلامت رايگان برخوردار شوند.
آقاجاني گفت: اجراي 50 راهنماي باليني در جهت استاندارد سازي خدمات پزشکي و جلوگيري از ارائه خدمات غير ضروري از ديگر مصوباتي بود که براي بيمه سلامت تصويب شد.

کلیدواژه:

پوشش بیمه ای

شائبه سیاسی‌کاری وزارت‌ٰعلوم در قبال‌دانشگاه آزاد زارعی: روزهای پایانی عمر داعش است موافقت «السیسی» با واگذاری جزایر تیران و صنافیر به عربستان روسیه پهپاد جاسوسی آمریکا را در سوریه زد آدیداس امباپه را راهی اولدترافورد می کند؟ بشارت فرشته‌ای به روزه‌داران در آخرین روز ماه رمضان/ حدیث امیرالمؤمنین(ع) هندی ها جوان مسلمان را به اتهام داشتن گوشت گاو کشتند دام مرد 3 زنه قیمت پیشنهادی فنرباغچه به بیرانوند چقدر بود؟ چاووش‌اوغلو با همتایان قطری و سعودی خود به گفتگو پرداخت انفجار درسوريه 32 کشته و زخمي به جا گذاشت دلیل لغو دیدار تدارکاتی ایران و سوریه مشخص شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا