معروف: نقاط ضعف ما بیشتر از نقاط قوت‌ بود

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که مربیان باید بعد از آنالیز بازی‌ها اطلاعات آنها را به بازیکنان انتقال دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید معروف پس آخرین دیدار ایران در لیگ جهانی سال 2017 اظهار داشت: طبیعی است که امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط ایران هم ایده آل نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد و تورنمنت خوب و بد دارد، متاسفانه در لیگ جهانی امسال خوب پیش نرفتیم.

وی با بیان اینکه بچه‌های تیم ملی زحمت خود را کشیدند و آنچه در توان داشتند، به نمایش گذاشتند، گفت: متاسفانه صعود نکردیم ولی بار دیگر یادآوری می‌کنم که طبیعت ورزش همین است.

کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که به نظر شما مشکل والیبال ایران چیست که امسال نتوانسته پاسخگوی افکار عمومی باشد، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید بعد از بازی‌ها بنشیم فیلم بازی‌ها را ببینیم. مربیان نیز این بازی ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از قوت‌ها بوده ولی توانایی والیبال ایران بیش از این است. باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این مسابقات برای آینده کسب تجربه کنیم.

معروف با ابراز قدردانی از مردم و هودارانی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کردند، گفت: از تمامی دست اندارکان تیم ملی نیز تشکر و قدردانی می‌کنم. پایانی خوبی برای والیبال ایران در این تورنمنت نبود، اما به اندازه‌ای حرفه‌ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: ورزش حرفه‌ای بالا و پایین و افت و خیز دارد، نکته مهم این است که از همه آنان درس برای آینده بگیریم.

انتهای پیام/

R1015159/P1361/S3,31/CT12

کلیدواژه:

تیم ملی والیبال | والیبال ایران | نقاط ضعف

اردوغان به تهران می‌آید چهار مشتزن نوجوان گلستان در اردوی تیم ملی سروش رسما به الخور پیوست+عکس محمدی با قرارداد 5 ساله به استقلال پیوست رفیعی رسما به الخور قطر پیوست+عکس رونمایی از پوستر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر+عکس نامگذاری روستایی در هند به نام ترامپ به دلیل کمبود توالت واحدهای معدنی دامغان برای اشتغالزایی نیازمند ارایه تسهیلات رونق تولید است میزان زکات فطریه امسال ماه مبارک رمضان 60 هزار ریال تعیین شده است دادستان کل کشور: دادستان تهران به موضوع توهین به رییس‌جمهور ورود کرده است روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌ است/ ‏تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند اطلاعیه سپاه حفاظت هواپیمایی درباره رزمایش دفاعی امنیتی در فرودگاه مهرآباد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا