مشارکت بالای مردم جزایر ابوموسی و هرمز در انتخابات

بندرعباس - حضور پر شور مردم هرمزگان در انتخابات موجب شد تا زمان رای گیری تا ساعت ۲۳ شب تمدید شود.

به گزارش خبرنگار مهر، گزارش ها از حوزه های مختلف انتخاباتی شهرستان های مختلف این استان حاکی از حضور و مشارکت بسیار بالا دارد به طوری که هم اکنون مشارکت در شهرستان های میناب، رودان و بندرعباس بالا گزارش شده است.

نشاطی که در بزرگ و کوچک وجود دارد، نشان از روحیه همبستگی و اتحاد ملتی است که به پاس خون شهدا در بزرگترین و موثرترین اتفاق کشور دخیل شده‌ و اقتدار ملی را به رخ بیگانگان کشانده‌اند. این پایبندی به ارزش‌ها نمود مردم‌سالاری دینی است و مردم مسئولیتی که قانون اساسی بر دوششان گذاشته به بهترین شکل ممکن به سرانجام رساندند.

مردم جزایر هرمزگان هم همپای تمامی مردم در پای صندوق های رای حاضر شدند و با مشارکت بالا در انتخابات اعلام بیعت مجدد با امام راحل و رهبری کرده اند.

صندوق های سیار در شعب ثابت مستقر شدند

فرماندار شهرستان بندرعباس در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: درصد مشارکت در بندرعباس بسیار بالا بوده است و نشان از وحدت و همبستگی برای ساختن ایرانی آباد است.

احمد پویافر عنوان کرد: همچنان گزارشات از استقبال مردمی در پای صندوق های رای حاکی است و برای ارائه خدمات بهتر به مردم شعب خلوت به صورت آنلاین و از طریق مصدا و سیمای مرکز خلیج فارس اطلاع رسانی می شود تا مردم در صف های طولانی معطل نشوند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای سهولت کار صندوق های سیار به شعب پر جمعیت اعزام شده اند تا در اسرع وقت اخذ رای شعب شلوغ به سرعت صورت بگیرد و در زمان مقرر که توسط وزارت کشور اعلام شده شاهد بستن شعب و آغاز شمارش آرا باشیم.

پویافر تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به تمهیدات صورت گرفته تا کنون با مشکل کمبود تعرفه روبرو نبوده ایم و در زمان مناسب و با اعلام برخی از شعب تعرفه لازم به موقع به شعبی که درخواست داشته اند ارسال شده است.

مردم استقبال خوبی از انتخابات دارند/شمارش آرا بلافاصله پس از اتمام زمان اخذ رای

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان از مشارکت بالای ۶۰ درصد مردم در سطح استان هرمزگان خبر داد و افزود: اطلاعات واصله از شعب برخط و آنلاین نشان از مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان دوره مجلس در غرب استان و انتخابات شورای شهر و روستا در استان هرمزگان را می دهد.

بهروز اکرمی در گفتگو با مهر عنوان کرد: رای گیری تا ساعت ۲۳ امشب تمدید شده است و امیدواریم بتوانیم شمارش آرا را در زمان مقرر آغاز کنیم.

کلیدواژه:

مشارکت بالا

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا