تعطیلی اداره های گیلان در روز شنبه سی ام بهمن ماه

به گزارش جمعه شب روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، اداره کل مدیریت بحران استانداری اعلام کرد که با توجه به بارش برف شدید ، برودت هوا و صرفه جویی در مصرف گاز ، تمامی اداره های استان به غیر از امدادی و خدمات رسان فردا (شنبه مورخ 30 / 11 / 1395 ) تعطیل می باشد .
بر اساس این اطلاعیه در خصوص تعطیلی بانک های گیلان، مدیریت بانک ها موظفند ضمن اعلام شعب کشیک در استان از طریق رسانه های عمومی ، خودپردازهای موجود در استان را نیز برای خدمات رسانی بطور مستمر رصد کنند.
اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان ظهر امروز (جمعه) نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل بارش برف و برودت هوا، فعالیت های آموزشی تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان برای فردا تعطیل است.
نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس شرایط برای مه آلود بودن هوا، بارش برف و باران و وزش باد (گاهی شدید/ خیلی شدید) و کولاک برف مهیاست.
بتدریج از فردا (شنبه) این سامانه ناپایدار تضعیف شده و از سمت غرب استان کاهش ابر پیش بینی می شود و با صاف شدن آسمان، طی شنبه (بویژه شب) تا دوشنبه، وقوع یخبندان مورد انتظار است.
2007

ربيعي با وزير محيط زيست و انرژي کرواسي ديدار کرد الجبیر: درخواست‌های ما از قطر قابل مذاکره نیست توافق بانکی و بیمه‌ای وزیر خارجه در آلمان ‌آمادگی بنادر کشور کرواسی برای ورود کالاهای صادراتی ایران به اروپا ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه دوباره آلمان در فینال ؛با همان فرمول همیشگی تمدید قرارداد ستاره سوئیسی یوونتوس علت پس‌زنی عضو پیوندی چیست؟ دیدار علی ربیعی با وزیر محیط زیست و انرژی کرواسی انفجار در مرز کنیا و سومالی کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در پایتخت

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا