ترامپ: از زمان پیروزی من در انتخابات مشاغل زیاد شده‌اند

به گزارش فرهنگ نیوز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در مراسم رونمایی از بوئینگ 787 دریم‌لاینر سخنرانی کرد.

ترامپ در این سخنرانی گفت که به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا هر اقدامی را برای بازگرداندن روحیه آمریکایی و ایجاد اشتغال انجام خواهد داد.

وی گفت که همه باید کارگران آمریکایی را استخدام کنند. او همچنین گفت: «ما می‌خواهیم محصولات آمریکایی در آمریکا و با دستان آمریکایی‌ها ساخته شوند.»

رئیس‌جمهور آمریکا در جمع کارگران شرکت بوئینگ گفت که سرزمین آمریکا سرزمین تحقق رویاها است.

وی گفت: «من برای ایجاد شغل ایجاد هستم. می‌خواهم شغل‌ها را به آمریکا برگردانم. مطمئن باشید که شما را ناامید نمی‌کنم.»

او همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شد که از زمان پیروزی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مشاغل زیاد شده‌اند.

وی افزود: «از الان آمریکا در اولویت خواهد بود. در صورتی که با هم متحد کار کنیم، هیچ هدفی نیست که نتوانیم به آن دست پیدا کنیم.»

ترامپ گفت: «ما ارتشی آن چنان بزرگ ایجاد خواهیم کرد که هیچ‌کس جرأت نکند آن را به چالش بکشد. »

ورود خودرو به پیاده‌رو در لندن/ پلیس اعلام کرده که احتمال نمی دهد این حادثه تروریستی باشد ادعای پوچ مک مستر درباره ایران خاتمی: آماده سر دادن برای انقلاب هستم 12 ستاره فوتبال ایران که تیم ندارند آغاز بازجویی از «امیر شیمیایی» داعش! تهدید کاخ‌سفید علیه اسد جدی است اصابت خمپاره به جولان هنگام حضور نتانیاهو/ حمله صهیونیست‌ها به مواضع ارتش سوریه انتقاد شدید نماینده حامی روحانی از لعن کنندگان روحانی: شما خائن هستید به تماشای انیمیشن بنشینید/ ماجراهای زندگی در عصر یخبندان تنوع نمایشگاه ها در دومین آدینه تیرماه/ پیشتازی آثار نقاشیخط سقوط مرموز دختر۲۷ساله از طبقه سوم ساختمان علی کریمی: در کلیات با باشگاه نفت به توافق رسیدم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا