انفجار مهیب در یک ساختمان دولتی در ترکیه

رسانه ها گزارش دادند که در پی وقوع یک انفجار مهیب در ساختمان محل اقامت قضات و دادستانهای ترکیه در شهری در جنوب این کشور،‌ یک تن کشته و ده تن زخمی شدند. به گزارش مشرق به نقل از بی بی سی، در پی وقوع یک انفجار مهیب در ساختمان محل اقامت قضات و دادستانهای ترکیه در شهری در جنوب این کشور، یک تن کشته و ده تن دیگر زخمی شدند.

این انفجار در شهری موسوم به «ویران شهر» در استان «شانلی اورفا» در نزدیکی مرز سوریه رخ داد. اکثر جمعیت این شهر را اَکراد و اعراب تشکیل می دهند.

علت وقوع این انفجار هنوز مشخص نیست؛ اما شهرها و شهرستانهای ترکیه طی یکسال گذشته به دفعات هدف حملات قرار گرفته اند.

در ماه مه سال گذشته، پلیس در «ویرانشهر» چهار مرد را که به ادعای مقامات ترکیه از اعضای «پ ک ک» بودند، به ضرب گلوله از پای درآوردند. روزنامه «ینی سفاک» مورد حمایت دولت ترکیه اعلام کرد که این افراد قصد بمب گذاری در یک ساختمان دولتی را داشتند.

مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند ماهیگیری بی‌خانمان‌ها از کانال‌ آب جزئیات تازه از فرار گروگان‌های ایرانی در ترکیه استاندار خوزستان خواستار سهمیه‌بندی آب شد ربيعي با وزير محيط زيست و انرژي کرواسي ديدار کرد الجبیر: درخواست‌های ما از قطر قابل مذاکره نیست توافق بانکی و بیمه‌ای وزیر خارجه در آلمان ‌آمادگی بنادر کشور کرواسی برای ورود کالاهای صادراتی ایران به اروپا ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه دوباره آلمان در فینال ؛با همان فرمول همیشگی تمدید قرارداد ستاره سوئیسی یوونتوس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا