استاندار خوزستان: اقدامات خوبی برای حوزه برق در حال انجام است

استاندار خوزستان گفت: کارهای خوبی برای حوزه برق خوزستان در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی عصر امروز، 29 بهمن ماه در حاشیه بازدید از طرح ضربتی پاکسازی آثار ریزگردها بر شبکه های برق اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکنون همه دستگاه های متولی در استان باید اقدامات خود را انعکاس دهند و در این زمینه نباید سکوت خبری باشد.

وی افزود: نیروهای عملیاتی از روز گذشته وارد خوزستان شده اند و تاکنون حدود 30 درصد مقره ها شست و شو شده است و از امروز نیز کار سریعتر پیش خواهد رفت.

همچنین در ادامه این بازدید سعید احترامی، مدیر امور برق منطقه 4 اهواز اظهار کرد: پس از گرد و غباری که در اهواز رخ داد و اتفاقاتی که بر روی تجهیزات برق افتاد، از صبح امروز با حضور 250 نفر از نیروهای استان های تهران، اصفهان و مازندران به وسیله خودروهای بالابر عملیات تعویض و شست و شوی مقره ها آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بر روی تجهیزات سیلیکونی گرد و خاک کمتر می نشیند، افزود: در منطقه چهار اهواز سه ارگان مشغول به کار هستند و در یک قسمت تاکنون 420 مقره سرامیکی قدیمی با مقره های سیلیکونی تعویض شده اند.

احترامی تصریح کرد: تا پایان سال سعی می شود در مناطق مختلف اهواز با تعداد نیروهای بیشتر وارد عمل شویم تا عملیات شست و شو و تعویض مقره با سرعت بیشتر پیش رود.

وی با بیان اینکه از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 11:30 در یکی از مناطق گلستان قطعی برق داشتیم، گفت: 250 نفر دیگر به جمع تیم های مستقر در استان اضافه می شوند تا بتوانیم تا فروردین ماه کلیه مقره ها را در اهواز تعویض کنیم.


انتهای پیام

ورود خودرو به پیاده‌رو در لندن/ پلیس اعلام کرده که احتمال نمی دهد این حادثه تروریستی باشد ادعای پوچ مک مستر درباره ایران خاتمی: آماده سر دادن برای انقلاب هستم 12 ستاره فوتبال ایران که تیم ندارند آغاز بازجویی از «امیر شیمیایی» داعش! تهدید کاخ‌سفید علیه اسد جدی است اصابت خمپاره به جولان هنگام حضور نتانیاهو/ حمله صهیونیست‌ها به مواضع ارتش سوریه انتقاد شدید نماینده حامی روحانی از لعن کنندگان روحانی: شما خائن هستید به تماشای انیمیشن بنشینید/ ماجراهای زندگی در عصر یخبندان تنوع نمایشگاه ها در دومین آدینه تیرماه/ پیشتازی آثار نقاشیخط سقوط مرموز دختر۲۷ساله از طبقه سوم ساختمان علی کریمی: در کلیات با باشگاه نفت به توافق رسیدم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا