چندین کشته و زخمی در انفجار شهر شانلی اورفای ترکیه

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه ، رسانه های ترکیه از کشته شدن یک کودک سه ساله و زخمی شدن دست کم 15 نفر در انفجار در جنوب شرق این کشور خبر دادند.شبکه تلویزیونی الجزیره عربی نیز به نقل از منابع محلی گزارش داد: چندین تن در پی انفجاری که در شانلی اورفای ترکیه رخ داد زخمی شدند.

خبرنگار الجزیره در ترکیه گزارش داد ما منتظریم تا علت این انفجار را از زبان مقامات رسمی ترکیه بشنویم. تا کنون در رسانه های ترکیه هیچ اظهار نظر رسمی درباره این انفجار نشده است. با این حال، اطلاعاتی که ما از منابع محلی شهر شانلی اورفا در جنوب شرق ترکیه به دست آورده ایم حاکی از آن است که چند نفر بر اثر این انفجار زخمی شده اند.

انتشاردهنده فاطمه سرلک

برانکو: طارمی با اروپایی‌ها به توافق نرسید می‌تواند برگردد نقش بازار سرمایه در ایجاد اشتغال تفکیک وزارتخانه‌ها کارساز است بازار مسکن همچنان چشم انتظار مشتری است رونق بازار مسکن بدون گرانی در راه است؟ انتقاد از حضور فحاش‌های اینستاگرامی در رسانه ملی! 4 پروژه زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری رسید نوسان در بازار خودروهای وارداتی شرمن: با تحریم و اقدام نظامی نمی‌توان مانع توسعه هسته‌ای ایران شد دولت یازدهم و چاله 30 هزارمیلیاردتومانی برای بانکها وندی شرمن: با تحریم و اقدام نظامی نمی‌توان مانع توسعه هسته‌ای ایران شد افکار عمومی در انتظار برخورد با خودسرها

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا