ترامپ: از زمان پیروزی من در انتخابات مشاغل زیاد شده‌اند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در مراسم رونمایی از بوئینگ 787 دریم‌لاینر سخنرانی کرد.

ترامپ در این سخنرانی گفت که به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا هر اقدامی را برای بازگرداندن روحیه آمریکایی و ایجاد اشتغال انجام خواهد داد.

وی گفت که همه باید کارگران آمریکایی را استخدام کنند. او همچنین گفت: «ما می‌خواهیم محصولات آمریکایی در آمریکا و با دستان آمریکایی‌ها ساخته شوند.»

رئیس‌جمهور آمریکا در جمع کارگران شرکت بوئینگ گفت که سرزمین آمریکا سرزمین تحقق رویاها است.

وی گفت: «من برای ایجاد شغل ایجاد هستم. می‌خواهم شغل‌ها را به آمریکا برگردانم. مطمئن باشید که شما را ناامید نمی‌کنم.»

او همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شد که از زمان پیروزی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مشاغل زیاد شده‌اند.

وی افزود: «از الان آمریکا در اولویت خواهد بود. در صورتی که با هم متحد کار کنیم، هیچ هدفی نیست که نتوانیم به آن دست پیدا کنیم.»

ترامپ گفت: «ما ارتشی آن چنان بزرگ ایجاد خواهیم کرد که هیچ‌کس جرأت نکند آن را به چالش بکشد. »

انتقاد شدید از استندآپ کمدی‌های برنامه «خندوانه» طارمی با کسب اجازه از پرسپولیس در حال مذاکره با پانیونیوس افزایش 250 هزار تنی فضای ذخیزه سازی گندم در زنجان جای خالی منابع بومی آموزش مدیریت فروش افزایش عرضه ارز عامل کاهشی شدن روند قیمت/ نوسان نرخ ارز با وجود کنترل بازار دهک‌های پردرآمد شناسایی نشدند پای فیش حقوقی مهران مدیری به خندوانه باز شد/ هنرنمایی کمدین‌ها با موضوعات اجتماعی تولید نرم افزار آموزش نماز برای مسلمانان فرانسوی زبان پیام آنجلینا جولی برای دانش‌آموزان آئین بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهدای هفتم تیر در اهواز برگزار شد خزانه‌دار ارشد واتیکان به تعرض جنسی متهم شد همصدایی ملی، نیاز دیپلماسی ایران

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا