سعید عبدولی در جمع مردم اندیمشک:

به گزارش فرهنگ نیوز، سعید عبدولی امروز در جمع مردم دیار یک‌هزار شهید اندیمشک با اشاره به برخی از ناداوری‌ها در مسابقاتش اظهار داشت: ما با داوران مسابقات مشکلی نداریم آنها هستند که مشکل دارند. در سالن کشتی المپیک تصمیم گرفتم که کشتی را کنار بگذارم و کم کم آن را رها کنم ولی وقتی بازگشتم و با محبت‌های مردم روبرو شدم از تصمیمم منصرف شدم.

دارنده مدال برنز المپیک ریو 2016 عنوان کرد: استقبال و محبت مردم سبب شد تا تصمیم بگیرم در المپیک 2020 نیز حضور یابم و به مصاف حریفان بروم.

وی در ادامه به برخی از مشکلات ورزش اندیمشک اشاره کرد و گفت: ورزش کشتی خیلی مظلوم واقع شده، تابستان هم در راه است که باید فکر به حال سیستم‌های برودتی سالن‌های تمرین در اندیمشک شود.

عبدولی تاکید کرد: سیستم‌های خنک کننده سالن‌های تمرین دچار مشکل هستند که امیدوارم همه به ویژه مسئولان کمک کنند تا این مشکلات برطرف شوند.

وی از مردم اندیمشک خواست به ورزشکاران به ویژه کشتی گیران بیشتر اهمیت دهند و از مسئولان درخواست کرد که حواسشان به همه ورزشکاران باشد و مشکلاتشان را برطرف سازند.

این دارنده مدال المپیک از زحمات نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و گفت: آقای حسنوند همیشه به فکر ورزشکاران است و به مشکلات آنها رسیدگی می‌کند.

در ادامه فریدون حسنوند، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون انرژی مجلس نیز قول داد که سیستم‌های خنک کننده سالن‌های تمرین را برطرف کند.

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا