معاون راهداری استان زنجان: کولاک شدید سبب انسداد آزادراه زنجان – قزوین شد

به گزارش فرهنگ نیوز ،جواد یوسفی اظهار داشت: کولاک شدید و عدم دید کافی تردد وسایل نقیله در آزادراه زنجان قزوین را مختل کرده و این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است و محور ترانزیت زنجان – قزوین به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به انسداد محورهای زنجان – بیجار و زنجان – طارم به دلیل کولاک شدید ابراز کرد: محور زنجان – تهم - چورزق نیز به دلیل ریزش بهمن مسدود اعلام شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به کولاک شدید در محور زنجان – دندی – تخت سلیمان بیان کرد: تردد در این محور امکان‌پذیر نیست و تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی خاطرنشان کرد: کولاک شدید سبب کاهش دید و اختلال در تردد خودروها در محورهای ابهر – خدابنده و سلطانیه – خدابنده شده و پلیس راه از حرکت وسایل نقلیه در این مسیرها جلوگیری می‌کند.

یوسفی با تأکید از هموطنان درخواست کرد: از هرگونه تردد در محورهای فوق خودداری کنند و در حالتی که سفر آنها ضروری است برای عبور از سایر محورهای مواصلاتی تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اکیپ‌های راهداری برای خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای در حال آماده‌باش هستند، بیان کرد: مسافران برای آگاهی از وضعیت جاده‌ها می‌توانند با شماره‌های 1816 و 141 تماس حاصل فرمایند.

رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن جنایت در 16 سالگی، دستگیری در 46 سالگی مسن‌ترین زندانی مصر محور چالوس یک‌طرفه شد زمان عقد قرارداد حاج‌صفی با پانیونیوس +عکس استاندار خوزستان سهمیه بندی آب را خواستار شد امام خمینی(س) و آنچه از شهید بهشتی گفت ظریف با رییس‌ جمهور آلمان دیدار کرد استاندار خوزستان خواستار سهمیه بندی آب شد افزایش ۱۰ درصدی تولید خرما در راه است سیاست چماق و هویج بانکی علیه ایران ادامه دارد سهم 25 درصدی بارسا از مربیان لیگ برتر (عکس)

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا