بوران راه های استان سمنان را در بر گرفت/ پرهیز از تردد غیرضروری

سمنان- رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه در محورهای مواصلاتی و گردنه های استان شاهد بارش برف و بوران هستیم، گفت: مسافران در شرایط نامساعد جوی از تردد غیر ضروری پرهیز کنند.

سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه هم اکنون در برخی محورهای استان سمنان با برف و بوران مواجه هستیم، ابراز داشت: محور چشمه علی-دیباج، شهمیرزاد-فولادمحله و جاده توسکستان با بارش برف و بوران روبرو هستیم که از رانندگان تقاضا داریم به جد از تردد غیر ضروری در این محورها پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون تمامی محورهای استان سمنان باز هستند، افزود: با توجه به شرایط نامساعد جوی از رانندگانی که در محورهای مواصلاتی استان و به ویژه گردنه ها الزام به سفر دارند باید توجه داشته باشند که همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه مسافران باید قبل از حرکت امکانات خودرو از نظر داشتن الزامات سفر را مورد بررسی قرار دهند، ابراز داشت: با توجه به بوران شدید در گردنه ها باید قبل از سفر برف پاک کن، چراغ های مه شکن و باد لاستیک ها مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان در امنیت و سلامت کامل در محورهای استان تردد کرد.

خسروجردی در ادامه تصریح کرد: از رانندگان تقاضا داریم از تردد غیر ضروری در شرایط نامساعد جوی خودداری کنند و در صورت الزام به سفر آب، غذا و سوخت کافی را به همراه داشته باشند و در اولین جایگاه سوخت گیری را انجام دهند تا در شرایط بحرانی بتوان تا رسیدن نیروهای امدادی از گرما و امکانات لازم برخوردار بود.

وی افزود: با توجه به وجود برف و بوران در محورهای مواصلاتی استان سمنان احتمال یخ زدگی سطح جاده ها وجود دارد لذا رانندگان باید با سرعت مطمئن و رعایت فاصله طولی تردد کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: پایگاه های هلال احمر و راهدار خانه اداره کل راه و ترابری استان سمنان در طی ۲۴ساعت آماده پاسخگویی به مشکلات رانندگان هستند لذا در صورت نیاز به دارو و درمان رانندگان می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

نرم افزار یکسان سازی دقیق ساعت ویندوز طرز تهیه محلبی توت فرنگی به خودتان بد نگویید! فیضی به پارس جنوبی پیوست چهره جدید کابینه پولتیکو: طرح تحریم ایران با مانع روبرو شد توصیه موسوی لاری به روحانی برای کابینه جدید تلاش‌های تلگرام برای بقا در روسیه قتل صاحبکار با چاقو توسط جوان افغانستانی/ دستگیری قبل از خروج از کشور قیمت نجومی 6 مدافع استقلال/ حدود 8 میلیارد! آزار و اذیت زشت دختران محجبه در سفر آموزشی تمدید تحریم‌های انرژی اتحادیه اروپا علیه روسیه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا