راهپیمایی باشکوه تجدید میثاق با شهدا در یمن +تصاویر

فراخوان انصارالله یمن برای برگزاری راهپیمایی میلیونی مردم این کشور تحت عنوان «تجدید میثاق با شهدا» با استقبال باشکوهی در شهر صنعا برگزار شد.

خبرگزاری فارس: فراخوان انصارالله یمن برای برگزاری راهپیمایی میلیونی مردم این کشور تحت عنوان «تجدید میثاق با شهدا» با استقبال باشکوهی در شهر صنعا برگزار شد.
شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن صبح جمعه (امروز) از آحاد ملت یمن و جریان‎ها و احزاب سیاسی و شخصیت‎های قیبله‌ای و اجتماعی خواسته بود تا در تظاهرات امروز در صنعاء شرکت کنند.
در این بیانیه‌ای که به این مناسبت منتشر شد، شرکت کنندگان در این تظاهرات اعلام کردند که مردم یمن جمع شده‌اند تا خشم و انزجار خود را نسبت به جنایات مستمر عربستان و همپیمانان آن اعلام و محکوم کنند.


وندی شرمن: با تحریم و اقدام نظامی نمی‌توان مانع توسعه هسته‌ای ایران شد افکار عمومی در انتظار برخورد با خودسرها تکمیل طرح هادی 20 روستای گنبدکاووس نیازمند 180 میلیارد ریال اعتبار کشته شدن دست‌کم ۱۷۰ غیرنظامی و محاصره ۱۰۰ هزار تن دیگر در رقه گوترش خطاب به اسد: هشدارهای ترامپ جدی است؛ به آن گوش بده! «اکسیدان»میلیاردی شد شهادت یک بمب علیه قساوت بعثی ها برگزاری رقابت های ملی و بین المللی فرصت خوبی برای شناخت ظرفیت های چابهار است تالاب هامون احیا می‌شود؟ انتقاد شدید از استندآپ کمدی‌های برنامه «خندوانه» طارمی با کسب اجازه از پرسپولیس در حال مذاکره با پانیونیوس افزایش 250 هزار تنی فضای ذخیزه سازی گندم در زنجان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا