پیروزی آنژی در حضور 85دقیقه‌ای عزت‌اللهی

به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، تیم آنژی روسیه امروز (جمعه) در دیداری تدارکاتی برابر شاگاداموم ترکمنستان قرار گرفت و با دو گل آسیلداروف و بریزگالوف حریف خود را شکست داد. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی در دومین بازی رسمی‌اش با پیراهن تیم آنژی روسیه توسط گریگوریان، سرمربی ارمنستانی از ابتدا در ترکیب اصلی به میدان رفت و در دقیقه 85 زمین را ترک کرد.

تیم آنژی روسیه تا 12 روز آینده همچنان تمرینات آماده‌سازی خود را در ترکیه جهت حضوری قدرتمند در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی و نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه دنبال خواهد کرد. یاران عزت‌اللهی در این مدت سه دیدار تدارکاتی دیگر نیز برابر تیم‌های قزاقستانی برگزار می‌کنند.


استاندار خوزستان سهمیه بندی آب را خواستار شد امام خمینی(س) و آنچه از شهید بهشتی گفت ظریف با رییس‌ جمهور آلمان دیدار کرد استاندار خوزستان خواستار سهمیه بندی آب شد افزایش ۱۰ درصدی تولید خرما در راه است سیاست چماق و هویج بانکی علیه ایران ادامه دارد سهم 25 درصدی بارسا از مربیان لیگ برتر (عکس) آلمان با شکست انگلیس فینالیست شد وزیر بهداشت از رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن نوشت رئیسی: تدبیری اندیشیده شود منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکنند مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند ماهیگیری بی‌خانمان‌ها از کانال‌ آب

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا