۱۸ گردان سپاه برای خدمات‌رسانی مطلوب در گیلان سازماندهی شدند

جانشین فرمانده سپاه‌ قدس گیلان گفت: به منظور امدادرسانی و خدمات‌رسانی مردم گیلان در ایام بحرانی بارش‌برف ۱۸گردان نیروهای بسیج در سطح گیلان سازماندهی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار مهدی کاظمی‌پور امشب در نشست‌خبری، با اشاره به بارش سنگین‌برف در سطح استان‌گیلان اظهار داشت: با توجه به بارش برف‌ اخیر در استان جلسات متعددی با مدیریت‌ بحران گیلان در راستای شناسایی نقاط‌ضعف و قوت مقابله با مشکلات ناشی از بارش برف در استان برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه‌قدس گیلان با اشاره به اینکه سپاه‌پاسداران استان‌گیلان نقشه‌راهی را برای رفع مشکلات پیش‌رو برای خود ترسیم کرده‌ است، افزود: سپاه‌ پاسداران گیلان با 40 دستگاه ماشین‌آلات مهندسی در سه منطقه شرق، شمال و مرکز استان برای رفع مشکلات ناشی از برف در گیلان مستقر شد.

سردار کاظمی‌پور با تاکید براینکه 40 دستگاه مذکور در حال بازگشایی راه‌های مواصلاتی و اصلی سطح استان هستند، خاطرنشان‌کرد: سپاه‌پاسداران استان‌گیلان 65 خودرو کمک‌دار برای تسهیل در اقدامات دستگاه‌های خدماتی مانند برق، گاز و آب به این ادارات اعزام کرده است.

وی از سازماندهی نیروهای‌ بسیج سطح استان توسط فرماندهی سپاه‌ قدس گیلان خبرداد و افزود: به‌منظور امداد‌رسانی و خدمات‌رسانی به شهروندان در ایام بحرانی بارش برف نیروهای بسیج در سطح گیلان سازماندهی شدند.

جانشین فرمانده سپاه‌قدس گیلان نیروهای بسیج سازماندهی شده در راستای خدمات‌رسانی به مردم در استان را 18 گردان عنوان‌کرد و افزود: نیروهای جان‌برکف بسیج گیلان در راستای رفع مشکلات ناشی از بارش برف به مردم فهیم استان خدمات‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/

R7877/P41362/S6,71/CT11
رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن جنایت در 16 سالگی، دستگیری در 46 سالگی مسن‌ترین زندانی مصر محور چالوس یک‌طرفه شد زمان عقد قرارداد حاج‌صفی با پانیونیوس +عکس استاندار خوزستان سهمیه بندی آب را خواستار شد امام خمینی(س) و آنچه از شهید بهشتی گفت ظریف با رییس‌ جمهور آلمان دیدار کرد استاندار خوزستان خواستار سهمیه بندی آب شد افزایش ۱۰ درصدی تولید خرما در راه است سیاست چماق و هویج بانکی علیه ایران ادامه دارد سهم 25 درصدی بارسا از مربیان لیگ برتر (عکس)

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا