ترامپ: از زمان پیروزی من در انتخابات مشاغل زیاد شده‌اند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در مراسم رونمایی از بوئینگ 787 دریم‌لاینر سخنرانی کرد.

ترامپ در این سخنرانی گفت که به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا هر اقدامی را برای بازگرداندن روحیه آمریکایی و ایجاد اشتغال انجام خواهد داد.

وی گفت که همه باید کارگران آمریکایی را استخدام کنند. او همچنین گفت: «ما می‌خواهیم محصولات آمریکایی در آمریکا و با دستان آمریکایی‌ها ساخته شوند.»

رئیس‌جمهور آمریکا در جمع کارگران شرکت بوئینگ گفت که سرزمین آمریکا سرزمین تحقق رویاها است.

وی گفت: «من برای ایجاد شغل ایجاد هستم. می‌خواهم شغل‌ها را به آمریکا برگردانم. مطمئن باشید که شما را ناامید نمی‌کنم.»

او همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شد که از زمان پیروزی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مشاغل زیاد شده‌اند.

وی افزود: «از الان آمریکا در اولویت خواهد بود. در صورتی که با هم متحد کار کنیم، هیچ هدفی نیست که نتوانیم به آن دست پیدا کنیم.»

ترامپ گفت: «ما یک اقتدار نظامی ایجاد خواهیم کرد که هیچ‌کس نتواند آن را به چالش بکشد. »

در حال تکمیل...

مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند ماهیگیری بی‌خانمان‌ها از کانال‌ آب جزئیات تازه از فرار گروگان‌های ایرانی در ترکیه استاندار خوزستان خواستار سهمیه‌بندی آب شد ربيعي با وزير محيط زيست و انرژي کرواسي ديدار کرد الجبیر: درخواست‌های ما از قطر قابل مذاکره نیست توافق بانکی و بیمه‌ای وزیر خارجه در آلمان ‌آمادگی بنادر کشور کرواسی برای ورود کالاهای صادراتی ایران به اروپا ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه ويديو ... درز تصاويري بي‌سابقه از داعش در داخل رقه دوباره آلمان در فینال ؛با همان فرمول همیشگی تمدید قرارداد ستاره سوئیسی یوونتوس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا