طرز تهیه شیر بادام

طرز تهیه شیر بادام | شیر بادام خواص ویژه و فوق العاده ای برای سلامتی و بدن انسان دارد. در ادامه مواد لازم و دستور تهیه شیر بادام شرح داده شده است. خواص شیر بادام: تقویت مغز جلوگیری ازپوکی استخوان وآلزایمر طرز تهیه شیر بادام: ♨️آب:۱لیوان ♨️مغزبادام:۱۲عدد ♨️عسل یاخرما:۱ق یا۲عدد ✍تمام مواد داخل مخلوط...
تاریخ انتشار: سه شنبه، ٢٢ خرداد ٩٧

طرز تهیه شیر بادام | شیر بادام خواص ویژه و فوق العاده ای برای سلامتی و بدن انسان دارد. در ادامه مواد لازم و دستور تهیه شیر بادام شرح داده شده است.

خواص شیر بادام:

تقویت مغز

جلوگیری ازپوکی استخوان وآلزایمر

طرز تهیه شیر بادام:

♨️آب:۱لیوان

♨️مغزبادام:۱۲عدد

♨️عسل یاخرما:۱ق یا۲عدد

✍تمام مواد داخل مخلوط کن ۱۵دقیقه میکس وبعدمیل کنید

شیر بادام پرچرب

مواد لازم:

مغز بادام خام ۵۰ گرم,بادام هندی خام۱۰ عدد, عسل ۳قاشق غذا خوری, آب سرد ۳ لیوان

طرز تهیه شیر بادام:

بادام را ۴ الی ۶ ساعت در آب ولرم بخیسانید تا پوست آن نرم شود سپس پوستش را جدا کنید و آن را به همراه بادام هندی, آب سرد و عسل در مخلوط کن بطور کامل مخلوط کنید ( ۲ تا ۵ دقیقه )تا مخلوط کاملا به صورت شیر در آید .البته الزامی نیست که بادام هندی را به همراه داشته باشد .

شیر بادام

خواص :

این نوشیدنی بسیار گوارا پر چرب و خوشمزه است و فواید فراوانی دارد. الکترولیت های بدن را تنظیم می کند، تقریبا همه اسید آمینه ها مور نیاز را برای بدن فراهم می کند برای رشد و کودکان و نوجوانان بسیار مفید است و باعث لطافت پوست می شود و به آن نشاط و شادابی می بخشد. برای تقویت مفاصل نیز بسیار مفید است. در تقویت مغز و جلوگیری از پوکی استخوان بسیار مفید بوده و می تواند جایگزینی برای مکملهای کلسیم غیر ضروری باشد.

منبع: مجله طب اسلامیمنبع: خبربان