راه های ساده برای رشد سریع تر موها

روش برعکساگر درباره‌ی روش برعکس برای رشد موها تحقیق کنید به ادعاهای عجیبی می‌رسید. برخی افراد می‌گویند در یک هفته موهایشان چند سانت بلند شده است. این کار به شما آسیبی نخواهد زد و امتحان آن ضرری ندارد. کمی خون
تاریخ انتشار: سه شنبه، ٢٣ شهریور ٩۵

روش برعکس

اگر درباره‌ی روش برعکس برای رشد موها تحقیق کنید به ادعاهای عجیبی می‌رسید. برخی افراد می‌گویند در یک هفته موهایشان چند سانت بلند شده است. این کار به شما آسیبی نخواهد زد و امتحان آن ضرری ندارد. کمی خون بیشتر در مغز شاید بتواند برای شما کاری انجام دهد.

ماساژ پوست سر با روغن‌ها

روغن‌ها روشی جهانی برای رشد مو هستند. از روغن کاستار گرفته تا روغن نارگیل، ماساژ منظم روغن روی پوست سر رشد موها را سریع تر و آن‌ها را محکم تر می‌کند. درمان‌های هفتگی با ماساژ دادن روغن روی مو را امتحان کنید. بگذارید برای 30 تا 60 دقیقه قبل از شامپو زدن روی موهایتان بماند.

رژیم غذایی سالم

اگر به چیزی که می‌خورید دقت کنید و به دنبال یک رژیم غذایی سالم تر باشید سود خواهید کرد. تحقیقات نشان داده‌اند یک رژیم غذایی سالم و غنی موهای شما را سالم و براق تر کرده و رشدشان را سرعت می‌دهد. مواد مغذی مناسب برای رشد مو برای داشتن بدن سالم نیز عالی‌اند.

کاهش استرس

آیا می‌دانید استرس می‌تواند باعث توقف رشد مو یا حتی ریزش مو شود؟ اگر هنوز استرس در زندگی شما مشکلات زیادی ایجاد نکرده است اما باید بدانید با غیرقابل کنترل شدن آن ضرر زیادی به موهایتان نیز خواهد رساند. زمان آن رسیده استرس خود را به حداقل برسانید تا موهایی بلندتر و سالم تر داشته باشید. به کلاس‌های یوگا بروید، نزد متخصص رفته و کارتان را عوض کنید.

کرم ضدقارچ

ماساژ دادن سر با کرم‌های ضدقارچ می‌تواند به رشد سریع تر موها کمک کند. این کرم‌ها به تعادل قارچ‌های طبیعی روی پوست سر کمک خواهند کرد و برای شما پوستی سالم تر ساخته و اجازه می‌دهند موهایتان سریع تر بلند شوند.

مدفوع گاو

برخی افراد می‌گویند قرار دادن مدفوع گاو روی سر باعث رشد سریع تر موها خواهد شد. البته بعید است دوست داشته باشید این روش را امتحان کنید.منبع: خبربان